Projekti realizēšanas procesā

Šajā sadaļā var apskatīt informāciju par kompānijas projektiem, kuri dotajā brīdī ir realizēšanas procesā. Projektu ilustrēšanai tikai izmantotas to 3D vizualizācijas.

Nekustamā īpašuma attīstīšana

Kompānija BML Group nodarbojas ar dzīvojamā un komerciālā nekustamā īpašuma attīstīšanu, radot līdz pēdējam sīkumam pārdomātus objektus, kas vienmēr ir pieprasīti tirgū. Mūsu kompānijas attīstītājdarbība ietver visus objekta attīstīšanas posmus — visefektīvākās un ienesīgākās koncepcijas izstrādi, celtniecību un iekštelpu interjera iekārtošanu, tirgvedības atbalstu un vadību. Mūsu mērķis ir izveidot interesantus projektus, kuri saglabās savu vērtību visos laikos. Pilnveidojot objektu un paaugstinot tā vērtību, mēs palielināsim jūsu peļņu pēc projekta realizācijas!

Klasiskie interjeri

Kompānija „BML Group” saskaņā ar klienta vēlmi veido dzīvojamo telpu interjerus klasiskajā stilā. Klasiskā stila telpas raksturo sakārtotība, elegance, iekārtojuma greznība un bagātība. Mūžam aktuālās klasikas izvēli interjerā nosaka ne tikai tā īpašnieka lieliskā gaume, bet arī viņa sociālais statuss. Īstenot projektu klasiskajā stilā, saglabājot augstu mūsdienu mājas funkcionalitāti, ir sarežģīts un darbietilpīgs uzdevums, kuru var paveikt tikai pieredzējuši profesionāļi. Mūsu kompānijas speciālisti, ievērojot klasisko interjeru projektēšanas tradīcijas, gan skices, gan visus dizaina elementus izgatavo ar rokām, lai projekts būtu ideāls!

Mēbeļu piegāde

BML Group ir oficiāls un ekskluzīvs vairāku pasaulē pazīstamu mēbeļu, interjera priekšmetu un gaismekļu zīmolu, piemēram, Baker Furniture (ASV), McGuire (ASV), Baccarat Crystal (Francija), Christofle (Francija), Moissonnier (Francija) u.c. pārstāvis. Visiem kompānijas īstenotajiem projektiem tiek nodrošināta tieša mēbeļu un aksesuāru piegāde no ražotāju rūpnīcām. Iepazīties tuvāk ar kompānijas pārstāvētajiem zīmoliem var mūsu izstāžu vietās tirdzniecības centrā MC2.

Interjera dizains

BML Group profesionālie dizaineri ne vien rada līdz niansēm pārdomātus, daudzveidīgus, stilīgus un unikālus telpu interjerus, bet arī precīzi īsteno dzīvē radošās ieceres. Funkcionāli izmantojot pieejamo telpu, mūsu kompānijas dekoratori izveidos interjeru saskaņā ar iepriekš noteikto budžetu, ievērojot pasūtītāja vēlmes un termiņus. Pateicoties sadarbībai ar pasaulē pazīstamiem interjera priekšmetu zīmoliem un pašu mēbeļu ražošanas darbnīcai, mūsu speciālisti var radīt elegantus un ekskluzīvus visaugstākā līmeņa interjera risinājumus.

Celtniecība un apdare

BML Group uzņēmumu grupā ietilpst neliela celtniecības sabiedrība, kura, būdama licencēts ģenerāluzņēmējs, īsteno augstas sarežģītības pakāpes projektus. Mūsu meistariem ir augsta kvalifikācija un liela pieredze gan celtniecībā, gan apdares darbos. Kompānija lepojas ar to, ka tās darbinieku lokā ir reģiona labākie restaurācijas darbu speciālisti, kuri spēj strādāt objektos ar pasaules mērogā novērtētu arhitektūru. Kompānijai ir visi celtniecības darbu veikšanai nepieciešamie sertifikāti un atļaujas.

Galdniecība

Kompānijai BML Group ir pašai sava galdniecības darbnīca, kas specializējas ekskluzīvu, augstas kvalitātes mēbeļu ražošanā, ievērojot katra pasūtītāja individualitāti un prasības. Mūsu meistariem ir augsta kvalifikācija un liela pieredze, kas, apvienojot roku darbu ar mūsdienu modernāko aprīkojumu, viņiem ļauj īstenot augstas sarežģītības pakāpes projektus. Visi mūsu izstrādājumi ir ražoti, izmantojot kvalitatīvus materiālus, tie ir unikāli un pārdomāti līdz sīkākajai detaļai.

Arhitektūra

Mūsu birojs specializējas kvalitatīvu, pārdomātu un uz pasūtītāju orientētu projektu īstenošanā. Kompānija izpilda visu arhitektūras un projektēšanas darbu kompleksu — no pirmajām konsultācijām un arhitektūras koncepcijas izstrādes līdz darba dokumentācijas izpildei pilnā apmērā. Mūsu speciālisti, kompleksi ņemot vērā ekonomiskās, funkcionālās, arhitektoniskās un mākslinieciskās, kā arī citas objekta prasības, piedāvā interesantas un oriģinālas izstrādnes, kas spēj apmierināt pat visprasīgākos klientus.